U nastavku se nalaze liste prijavljenih za svaku utrku.
(ažuriranje svakih 24sata)

 

XIV.PLIVAČKI MARATON 'BIOGRAD 2017'
8.MEMORIJALNA UTRKA 'DINO EŠKINJA'

Lista prijavljenih za XIV.Plivački maraton 'Biograd 2017' (3500m)

1 Nikola Vučemilović 8.10.1976 M Rekreativac
2 FILIP KAZIJA 18.7.1992 M REKREATIVAC
3 Matija Sorić 23.7.1992 M PK Posejdon
4 Nikola Burčul 21.2.1984 M Rekreativac
5 Ivana Granoša 14.5.2000 Ž TK Tri Tim
6 Stjepko Merdžo 1.5.1957 M Rekreativac
7 Josip Škorić 30.8.1960 M AK Puls Tomislavgrad
8 Lora Kalinić 30.8.2003 Ž HAPK Mladost
9 Tomislav Bolanča 19.5.1974 M REKREATIVAC
10 Savo Kovacevic 9.8.1976 M Rekreativac
11 Siniša Staničić 20.6.1969 M KDP Berislav Gauš
12 Zdenko Turniški 5.8.1966 M TK Tri tim Osijek
13 Igor Mandusic 20.5.1974 M TK Split
14 Ivan Buovac 3.1.1996 M Rekreativac
15 Žarko Malić 29.5.1961 M rekreacija
16 Frane Surać 2.6.2007 M Pk Jadera
17 Luka Marinov 11.3.2002 M Zagrebački plivački klub
18 Antonia Bulicic 31.3.2001 Ž KDP SPLIT
19 Dinko Srkoč 19.8.1972 M KDP Posejdon
20 IVAN MIMICA 8.4.1986 M REKREATIVAC
21 Sanja Demut 12.7.1979 Ž KDP Berislav Gauš
22 Maja Urban 1.1.1985 Ž To tri-tim
23 Daniela Sekhar 10.1.2004 Ž Plivacki Klub Dupin
24 Valentina Barani 30.7.1985 Ž REKREATIVAC
25 Petra Sabo 13.8.1999 Ž Pk Zadar
26 Jan Winkler 11.9.1971 M Rekreativac
27 Ratko Mavrić 9.2.1989 M PK Varaždin
28 DRAGANA KATUSIC 2.3.1973 Ž NUOTATORI VENEZIANI
29 Petra Sabo 13.8.1999 Ž Pk Zadar
30 Frane Džaja 14.9.1992 M REKREATIVAC
31 Milan ZMAVC 29.9.1964 M Novo mesto
32 Željko Čavlek 14.5.1949 M KDP Berislav Gauš, Zagreb
33 Marko Rebić 26.9.1974 M JK Medveščak
34 Tin Rebić 12.11.2004 M HAPK Mladost
35 Daniela Sekhar 10.1.2004 Ž Dupin
36 Emanuela Tropp 29.9.1981 Ž PK Varaždin
37 Willi Tropp 10.9.2003 M PK Varaždin
38 MIRAN HRĐOK 3.3.1985 M PK POSEJDON
39 Krunoslav BOROVEC 25.9.1955 M TK Marathon 95 - Varaždin
40 Ivica Čulina 30.5.1950 M Jadera
41 Daniel Markić 21.7.1972 M PK DUPIN
42 Mia Gašparović 15.12.2004 Ž PK DUPIN
43 Lea Bačkov 3.1.2005 Ž PK DUPIN
44 Šimun  Morožin 14.7.2007 M PK DUPIN
45 Karla Gulan 26.1.2007 Ž PK DUPIN
46 Jakov Nado Kulušić 24.8.2004 M PK DUPIN
47 Daniela Sekhar 10.1.2004 Ž PK DUPIN
48 Vedran Mikulić 23.5.1972 M Rekreiativac
49 Maša Miljanić 27.1.2007 Ž HAPK MLADOST
50 Letizia Affolter 28.9.2001 Ž PK DUPIN
51 Sofia Affolter 14.8.2003 M PK DUPIN
52 Bruna  Bobanović 24.2.2001 Ž PK DUPIN
53 Damjan Jadrešić 27.1.2005 M PK DUPIN
54 Luka Radas 10.9.2008 M PK DUPIN
55 Tin Gluhak 24.8.2003 M PK DUBRAVA
56 ŠIME RALIĆ 17.9.1985 M REKREATIVAC
57 Rudolf Jadrešin 6.1.1950 M rekreativac
58 LEA BAČKOV 3.1.2005 Ž pk dupin
59 Josip Bepo Srzić 28.2.2007 M KDP Donat
60 Šimun Srzić 28.2.2007 M KDP Donat
61 Vanja Mihaljčić 6.11.1986 M PK Posejdon
62 Matija Martinić 7.8.2001 M Zagrebački plivački klub
63 Zlatko Horvat 26.11.1950 M KDP Berislav Gauš
64 Luka Sorić 10.8.1978 M HAPK Mladost
65 MATE NIŽIĆ 27.11.1975 M KDP DONAT
66 Marko Jurin 19.3.1969 M KDP Zadar
67 Zrinka Molak Milic 19.7.1972 Ž Individualac
68 Antonio Babara 13.3.1967 M rekreativac
69 LUKA RADAS 10.9.2008 M PK DUPIN
70 FRANE  VLATKOVIĆ  12.5.1978 M KDP ZADAR 
71 Saša Anđelković 15.9.1978 M Rekreativac
72 BOŽICA ČIČIĆ 7.5.2012 Ž REKREATIVAC
73 Miro Miljanić 3.1.1977 M HAPK Mladost
74 Mate Perić 13.4.1976 M Kdp Zadar
75 Mateo Peroš 8.1.1978 M Kdp Zadar
76 Karmelo  Mrvica  9.2.2003 M Vaterpolo klub Biograd
77 NICOLO-ANTONIO DELLAVIA 2.7.1944 M Woterpoolo rekreativci Zadar
78 ROKO DELLAVIA 23.3.2004 M Woterpoolo rekreativci Zadar
79 Šimun Morožin 14.7.2007 M PK DUPIN
80 Grga Brkljačić 7.4.2006 M HAPK MLADOST
81 Lovre Tolić 15.2.2003 M rekreativac
82 Ana Pinjuh 3.6.1992 Ž Tk zrinski
83 Daniel Lalić 9.6.1994 M KDP Donat
84 Jakov Aralica 20.8.2002 M KDP Donat
85 Lucija Aralica 19.8.1997 Ž KDP Donat
86 Sanja Žonja 21.5.1983 Ž KDP Posejdon
87 Mario Kotlar 7.9.1983 M KDP ZADAR
88 Saša Prižmić 4.11.1982 M KV Team
89 Kristijan Jareb 28.6.1983 M VK Tisno
90 Boris Bušac 23.10.1966 M rekreativac
91 Ante Ivković 27.1.1973 M Kendo klub ''Ouka''
92 Boris Korbar 10.3.1961 M KDP Berislav Gauš

 

 

Lista prijavljenih za 8.Memorijalnu utrku 'Dino Eškinja' (1000m) 

1 Tomislav Mirković 14.3.1975 M REKREATIVAC
2 Damir Margić 24.12.1984 M REKREATIVAC
3 JURE VOBNER 1.6.1999 M REKREATIVAC
4 NICOLE HULJEV 5.7.2007 Ž HAPK MLADOST
5 Berislav Biočič 20.2.1978 M PK Dubrava Zagreb
6 Vanja Petrović 7.3.1985 Ž Tk TNT Zadar
7 Zdenko Turniški 5.8.1966 M TK Tri tzim Osijek
8 Ivan Marinov 9.4.1975 M Zagrebački plivački klub
9 Meri Ivanović 11.3.1997 Ž Pk Dupin 
10 DANIJELA VRBANEC 22.3.1977 Ž PK VARAŽDIN
11 Anita Gabud 7.10.1976 Ž Pk Varaždin
12 Maja Ledenko 28.3.1982 Ž Pk Varaždin
13 Kris Borna Sekhar 31.3.2006 M Plivacki Klub Dupin
14 Ivan Troha 22.6.1997 M Rekreativac
15 Hana Miljanić 24.11.1976 Ž Rekreativac
16 Marina Ivanišević 30.6.1995 Ž REKREATIVAC
17 Kristina Rebić 13.6.1976 Ž Rekreativac
18 Luka Rebić 20.10.2008 M HAPK Mladost
19 Kris Borna Sekhar 31.3.2006 M Dupin
20 Marko Burčul 20.5.1987 M Rekreativa 
21 MAJA  BROZ 11.1.1976 Ž REKREATIVAC
22 ANTONIJA POPOVIĆ 11.5.1978 Ž REKREATIVAC
23 Filip Vranešić 18.5.1991 M PK DUPIN
24 Nikola Vranešić 2.10.1988 M PK DUPIN
25 Jelena Došen 22.1.2002 Ž PK DUPIN
26 Sandra Bobanović 27.10.2004 Ž PK DUPIN
27 Nina Kamber 21.3.2005 Ž PK DUPIN
28 Karlo Kalinić 15.4.1992 M PK DUPIN
29 Lara Pisačić 1.1.2003 Ž PK DUPIN
30 Tena  Šumanovac 4.7.2007 Ž PK BARUTANA VINKOVCI
31 Toma Petrinić 28.5.2009 M VPK VINKOVCI
32 Sanja Oljača 14.2.1990 Ž PK DUPIN
33 Valentina Žepina 3.7.2005 Ž PK DUPIN
34 Ariana  Desnica 30.4.2005 Ž PK DUPIN
35 Nina  Mušćet 12.2.2006 Ž PK DUPIN
36 Iskra  Brčić Igić 10.6.2006 Ž PK DUPIN
37 Noa Čuić 28.12.2004 M PK DUPIN
38 Dorija Pandža 11.9.2003 Ž PK DUPIN
39 Iva  Klaneček 28.12.2001 Ž PK DUPIN
40 Marko Gašparović 31.3.2007 M PK DUPIN
41 Klara Došen 6.1.2008 Ž PK DUPIN
42 Đana Bačkov 4.7.2008 Ž PK DUPIN
43 Luka Colić 22.5.1994 M PK DUPIN
44 Matea Colić 26.9.1991 Ž PK DUPIN
45 Filip Kvartuč 21.4.1995 M PK DUPIN
46 Leon Perišić 18.3.2007 M PK DUPIN
47 Borna  Stručić 28.9.2003 M PK DUPIN
48 Ivan  Janković 14.6.2005 M PK DUPIN
49 Luka Mittendorff 3.9.2005 M Rekreativac
50 Zrinka Srkoč 17.8.1973 Ž Rekreativka
51 Borna  Sekhar 31.3.2006 M PK DUPIN
52 Tin Došen 18.4.2006 M PK DUPIN
53 Luka Martinović 16.1.2004 M PK DUPIN
54 Iva  Martinović 10.8.2001 Ž PK DUPIN
55 Fran  Došen 19.3.2003 M PK DUPIN
56 Fran  Miodrag 6.7.2006 M PK Dubrava Zagreb
57 Rudolf Jadrešin 6.1.1950 M rekreativac
58 ĐANA BAČKOV 04/07/2008. Ž PK DUPIN
59 Anja Štark 1.3.2007 Ž PK NOVI ZAGREB
60 Ana Dozet Štark 7.2.1976 Ž rekreativac
61 Nikka Sipina 23.6.2002 Ž Pk Zadar
62 Barbara Custic 8.5.2001 Ž Pk Zadar
63 Matija Martinić 7.8.2001 M Zagrebački plivački klub
64 Ninoslav  Petek 2.7.1970 M PK Varaždin
65 MARIJANA BABARA 22.2.1975 Ž REKREATIVAC
66 Andrea Jurin 22.11.1994 Ž KDP Zadar
67 TONI BABARA 10.5.2001 M REKREATIVAC
68 IVA MARTIĆ 16.10.2003 Ž HAPK MLADOST
69 Jan Anđelković 24.1.2003 M Rekreativac
70 Antun Almas 12.6.1963 M Invalid domovinskog rata
71 Željka Winkler 22.3.1972 Ž Rekreativac
72 Ana  Zrilić 19.4.1986 Ž rekreativac
73 Laura Mikojević 17.6.2008 Ž rekreativac
74 Ivana  Zrilić 18.4.1978 Ž rekreativac
75 RAFAEL ČIČIĆ 7.5.2012 M REKREATIVAC
76 BOŽICA ČIČIĆ 7.5.2012 Ž REKREATIVAC
77 Marko Mrvica 21.12.1973 M Rukometni klub biograd
78 Dijana Vasilj 20.5.2006 Ž PK ORAHOVICA
79 Nora Jadrešić 1.8.2008 Ž PK DUPIN
80 Milan Vukovic 14.2.1961 M Ak Maksimir
81 Mašs Miljanić 27.1.2007 Ž HAPK Mladost
82 Renée Bulić 4.11.1970 Ž Rekreativac
83 Karmelo  Mrvica  9.2.2003 M VK. Biograd
84 Sasa Andelkovic 15.9.1978 M Rekreativac
85 MARKO GAŠPAROVIĆ 31.3.2007 M PK DUPIN
86 BORIS ŽEŽELJ 16.4.1971 M KDP PRIMORJE
87 Dario Djuric  5.12.1998 M Plivacki klub Pariz 
88 Fran Došen 19.3.2003 M Pk dupin
89 Tin Došen 18.4.2006 M Pk dupin 
90 Željko Čigir 17.3.1976 M HAPK Mladost
91 Melissa Čigir 10.6.2001 Ž HAPK Mladost
92 Renato Čigir 9.5.2004 M HAPK Mladost
93 Petar Čigir 29.3.2006 M HAPK Mladost
94 Antun Almas 12.6.1963 M Invalid domovinskog rata

 

Vijesti

Obaviještavamo sve članove da je zbog Dana neovisnosti u nedjelju 08.listopada otkazan trening na svim bazenima u Zagrebu.

OBAVIJEST svim našim članovima i onima koji će to tek postati.

Opširnije...

Završeno još jedno natjecanje u ljetnoj sezoni na kojem su nastupala četiri kluba iz naše županije - PK Zadar, PK Jadera, PK Sv.Filip i Jakov i domaćin PK Dupin.

Opširnije...

Oprema

HPS Grand prix

HSDP

Sponzori i donatori

TZBnm.jpgbnm.jpgilirija.jpgmirt.jpgzabac.jpgzdzup.jpg

ZAGREB

Provodimo programe obuke neplivača i škole plivanja na bazenima u Zagrebu (Utrina, Mladost i Svetice)..

Više

BIOGRAD/ZADAR

U ljetnoj sezoni na otvorenom bazenu programi škole plivanja, a u zimskom dijelu treniramo da nezaboravimo ono što smo naučili.

Više

MARATON

Plivački maraton - jedinstveno iskustvo u najljepšem akvatoriju Jadrana..

Više

SKI / LJETNI KAMP

Zimske radosti uz igru i učenje skijanja ili možda ljetni sportski kamp uz mnoštvo aktivnosti..

Više

PK Dupin

V.Nazora 19,
23210 Biograd n/M, HR
T: +385 23 383 282
M: +385 98 558 238
    +385 91 510 1881
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Sponzori i donatori

Korisni linkovi

Newsletter

Scroll to top