Vijesti

Jučer u nedjelju 11. kolovoza završen je 16. plivački maraton Biograd 2019. u dužini od 3500 m, a nešto ranije i 10. memorijalna utrka Dino Eškinja koja se plivala u dužini od 1000 metara. Vrijeme i uvjeti za plivanje su bili izvrsni. Na obje utrke nastupio je veliki broj plivača i rekreativaca, po 93 na svakoj, odnosno na obje utrke je ukupno nastupilo 186 natjecatelja. 

Na maratonskoj utrci 3500 m ukupni pobjednici u muškoj konkurenciji su bili

1. ĐURIĆ FILIP,  PK DUBRAVA, :44:22

2. MATIĆ PETAR, POŠK: 44:32

3. GLUHAK TIN,  PK DUBRAVA, :44:35

Kod žena ukupne pobjednice na 3500 metara su bile:

1. BULIČIĆ ANTONIA, KDP SPLIT, :46:07

2. ARALICA LUCIJA 1997 HAKDP MLADOST, :46:42

3. SVEDROVIĆ TARA 2006 HAPK MLADOST, :47:56

Na memorijalnoj utrci Dino Eškinja ukupni pobjednici u muškoj konkurenciji su bili:

1. VUKIČEVIĆ ROBERT,  PK ŠIBENIK :10:21

2. PERČINIĆ KARLO, HAPK MLADOST :10:25

3. GRGIĆ DUJE,  PK JADERA :10:43,

a kod plivačica na 1000 m pobjednice su bile:

1. ČIGIR MELISSA, HAPK MLADOST :11:15

2. MARTIĆ IVA, HAPK MLADOST :11:26

3. RAIĆ MARIJA, HAPK MLADOST :11:31

Svakako valja spomenuti i najstarijeg i najmlađeg sudionika maratona, a to su:

Ivica Čulina, PK Jadera, rođen 1950. te

Luka Radas, PK Dupin, rođen 2008. godine

 

Organizator Plivački klub Dupin je također nagradio i najbrže domaće plivače na 3500 m a to su

SEKHAR DANIELA, PK Dupin kod plivačica te 

MRVICA KARMELO VK Biograd kod plivača

 

Svi rezultati:

 

16. Plivački maraton

UKUPNO REZULTATI

"BIOGRAD 2019"

- 3500 m -

 

Ž

 

1. BULIČIĆ ANTONIA 2001 KDP SPLIT :46:07

2. ARALICA LUCIJA 1997 HAKDP MLADOST :46:42

3. SVEDROVIĆ TARA 2006 HAPK MLADOST :47:56

4. KALINIĆ LORA 2003 HAPK MLADOST :49:02

5. ŠOŠTARIĆ EVA 2004 DONAU WIEN :49:39

6. MILJANIĆ MAŠA 2007 HAKDP MLADOST :53:10

7. BRKIČIĆ LUCIJA 2007 MEDVEŠČAK :53:12

8. KUMAN MARIJA 2005 PK JADERA :53:16

9. IKIĆ LEA 2006 KDP DONAT :53:22

10. VRDOLJAK LAURA 2005 P.K.POŠK SPLIT :54:54

11. KRSTIĆ EMA 2006 KDP DONAT ZADAR :57:15

12. HERCEG RITA 2007 KDP DONAT :58:08

13. ČERBA NIKA 2003 RK GERONIMO :58:22

14. ŠIMIČEVIĆ ANTONELA 1995 KDP DONAT :59:39

15. ŠIMIĆEV MUŠIĆ JOSIPA 1989 KDP DONAT 1:02:27

16. SEKHAR DANIELA 2004 PK DUPIN 1:04:17

17. PANDŽA DORIJA 2003 PK DUPIN 1:07:47

18. SVEDROVIĆ TEA 1979 HAPK MLADOST 1:08:02

19. VASILJ DIJANA 2006 PK DUPIN 1:08:46

20. KOLEGA ZRINKA 1969 KDP DONAT 1:14:32

21. ŠKEVIN DALIBORKA 1974 TK SWIBIR 1:15:28

22. IVANOVIĆ DANIJELA 1976 PK DUPIN 1:17:08

23. GULAN KARLA 2007 PK DUPIN 1:19:10

24. PETRIĆ ANA-AMELIJA 2006 PK DUPIN 1:19:13

25. BAČKOV ĐANA 2008 PK DUPIN 1:30:07

 

M

 

1. ĐURIĆ FILIP 2001 PK DUBRAVA :44:22

2. MATIĆ PETAR 1981 :44:32

3. GLUHAK TIN 2003 PK DUBRAVA :44:35

4. REBIĆ TIN 2004 HAPK MLADOST :46:15

5. ARALICA JAKOV 2002 HAKDP MLADOST :46:43

6. FILKOVIĆ MATTEO 2006 REKREATIVAC :46:55

7. MARKIĆ BRUNO 2002 PK DUBRAVA :47:36

8. MILJANIĆ MIRO 1977 HAKDP MLADOST :47:40

9. ČOPAC ROKO 1996 REKREATIVAC :47:42

10. ČERBA PAOLO 2005 PK DUBRAVA :47:46

11. ADŽIĆ DRAŽEN 1971 KDP DONAT :49:11

12. ŠOŠTARIĆ IVAN 1974 DONAU WIEN :49:45

13. VLATKOVIĆ NIKO 1984 KDP DONAT :49:53

14. BOROŠA DOMAGOJ 2005 MEDVEŠČAK :50:02

15. VALLON PIERO 1969 KDP SPLIT :51:55

16. ŠKEVIN DARKO 1965 TK SWIBIR :51:56

17. PEROŠ MATEO 1978 KDP ZADAR :51:57

18. VLATKOVIĆ FRANE 1978 KDP ZADAR :51:58

19. ARALICA JOSIP 1970 KDP DONAT ZADAR :52:00

20. TROSKOT SVEN 1963 KDP ZADAR :52:22

21. KUKOĆ MARIN KREŠIMIR 2007 KDP SPLIT :53:11

22. PRIŽMIĆ SAŠA 1982 KDP DONAT :54:47

23. MARGETIĆ PAVAO 2006 ZPK :54:58

24. BOLANČA TOMISLAV 1974 IND :55:12

25. VELESLAVIĆ LEONARDO 2001 KDP DONAT :56:56

26. MIŠURA BORNA 2003 GERONIMO :57:22

27. KUKOĆ IVAN BRANIMIR 2007 KDP SPLIT :57:40

28. PEZZONI GIULIO 2003 VK TISNO :58:21

29. RADIĆ NIKOLA 2001 VK TISNO :58:26

30. SORIĆ MATIJA 1992 KDP DONAT ZADAR :58:43

31. KOCIJAN DEAN 1974 TK SWIBIR :59:46

32. ŠTARK KREŠIMIR 1974 PK POSEJDON :59:51

33. VITEZ DENIS 1965 KDP ZADAR :59:57

34. MIKULIĆ VEDRAN 1972 REKREATIVAC 1:00:42

35. NEKIĆ JOŠKO 1974 KDP DONAT 1:00:45

36. MERDŽO STJEPKO 1957 REKREATIVAC 1:01:27

37. PETKOVIĆ TOMISLAV 1993 PLK NABILDANI MOZAK 1:02:26

38. BUŠAC BORIS 1966 IND 1:02:59

39. MRVICA KARMELO 2003 VK BIOGRAD 1:04:44

40. JANJATOVIĆ DALIBOR 1989 1:04:59

41. MANDIĆ STJEPAN 1979 PETRA & MARA 1:05:04

42. LOKAS TONĆI-ANTE 1981 DSR RASLINA 1:05:08

43. TURNIŠKI ZDENKO 1966 INDIVIDUALAC 1:05:41

44. RALIĆ ŠIME 1985 1:05:43

45. JANČIĆ JURAJ 2007 ZPK 1:07:29

46. BELIĆ LUKA 2006 TK ZADAR 1:08:42

47. REBIĆ MARKO 1974 TK SWIBIR 1:09:19

48. RESNIK VLADIMIR 1972 REKREATIVAC 1:11:46

49. ŽARKOVIĆ MARKO 1986 REKREATIVAC 1:14:35

50. RADAS LUKA 2008 PK DUPIN 1:15:03

51. HANŽEK ZDRAVKO 1956 POSEJDON 1:15:27

52. BRDAR MARIO 1966 REKREATIVAC 1:16:09

53. SEKHAR KRIS BORNA 2006 PK DUPIN 1:18:04

54. MOROŽIN ŠIMUN 2007 PK DUPIN 1:19:04

55. MIKINAC TIHOMIR 1962 REKREATIVAC 1:19:35

56. BAŠIĆ VEDRAN 1975 1:19:47

57. BOROVEC KRUNOSLAV 1955TK MARATHON 95 - VARAŽDIN 1:20:18

58. JELIĆ ANTE 2007 PK DUPIN 1:21:27

59. JANKOVIĆ IVAN 2005 PK DUPIN 1:21:39

60. ŠARE MLADEN 1952 KDP DONAT 1:26:56

61. STIPIĆ BORO 1961 REKREATIVAC 1:28:51

62. GRUBOR NENAD 1964 REKREATIVAC 1:28:57

63. BOBAN HRVOJE 1976 1:33:21

64. ČULINA IVICA 1950 PK JADERA 1:35:52

65. ŠOŠA DEAN 1975 REKREATIVAC 1:36:12

66. ĐURĐENIĆ DRAŽEN 1968 REKREATIVAC 1:44:03

67. KOLANOVIĆ MLADEN 1951 FESTINA LENTE 1:53:02

68. MILETIĆ KRISTIAN 2008 REKREATIVAC 9:99:99 odustajanje

 

 

16. Plivački maraton

"BIOGRAD 2019"

- 3500 m -

Rezultat po kategoriji

 

12 - I MLAĐI Ž

 

1. MILJANIĆ MAŠA 2007 HAKDP MLADOST :53:10

2. BRKIČIĆ LUCIJA 2007 MEDVEŠČAK :53:12

3. HERCEG RITA 2007 KDP DONAT :58:08

4. GULAN KARLA 2007 PK DUPIN 1:19:10

5. BAČKOV ĐANA 2008 PK DUPIN 1:30:07

 

12 - I MLAĐI M

 

1. KUKOĆ MARIN KREŠIMIR 2007 KDP SPLIT :53:11

2. KUKOĆ IVAN BRANIMIR 2007 KDP SPLIT :57:40

3. JANČIĆ JURAJ 2007 ZPK 1:07:29

4. RADAS LUKA 2008 PK DUPIN 1:15:03

5. MOROŽIN ŠIMUN 2007 PK DUPIN 1:19:04

6. JELIĆ ANTE 2007 PK DUPIN 1:21:27

7. MILETIĆ KRISTIAN 2008 REKREATIVAC 9:99:99 odustajanje

:

13 – 15 Ž

 

1. SVEDROVIĆ TARA 2006 HAPK MLADOST :47:56

2. ŠOŠTARIĆ EVA 2004 DONAU WIEN :49:39

3. KUMAN MARIJA 2005 PK JADERA :53:16

4. IKIĆ LEA 2006 KDP DONAT :53:22

5. VRDOLJAK LAURA 2005 P.K.POŠK SPLIT :54:54

6. KRSTIĆ EMA 2006 KDP DONAT ZADAR :57:15

7. SEKHAR DANIELA 2004 PK DUPIN 1:04:17

8. VASILJ DIJANA 2006 PK DUPIN 1:08:46

9. PETRIĆ ANA-AMELIJA 2006 PK DUPIN 1:19:13

 

13 – 15 M

 

1. REBIĆ TIN 2004 HAPK MLADOST :46:15

2. FILKOVIĆ MATTEO 2006 REKREATIVAC :46:55

3. ČERBA PAOLO 2005 PK DUBRAVA :47:46

4. BOROŠA DOMAGOJ 2005 MEDVEŠČAK :50:02

5. MARGETIĆ PAVAO 2006 ZPK :54:58

6. BELIĆ LUKA 2006 TK ZADAR 1:08:42

7. SEKHAR KRIS BORNA 2006 PK DUPIN 1:18:04

8. JANKOVIĆ IVAN 2005 PK DUPIN 1:21:39

 

16 – 19 Ž

 

1. BULIČIĆ ANTONIA 2001 KDP SPLIT :46:07

2. KALINIĆ LORA 2003 HAPK MLADOST :49:02

3. ČERBA NIKA 2003 RK GERONIMO :58:22

4. PANDŽA DORIJA 2003 PK DUPIN 1:07:47

 

16 – 19 M

 

1. ĐURIĆ FILIP 2001 PK DUBRAVA :44:22

2. GLUHAK TIN 2003 PK DUBRAVA :44:35

3. ARALICA JAKOV 2002 HAKDP MLADOST :46:43

4. MARKIĆ BRUNO 2002 PK DUBRAVA :47:36

5. VELESLAVIĆ LEONARDO 2001 KDP DONAT :56:56

6. MIŠURA BORNA 2003 GERONIMO :57:22

7. PEZZONI GIULIO 2003 VK TISNO :58:21

8. RADIĆ NIKOLA 2001 VK TISNO :58:26

9. MRVICA KARMELO 2003 VK BIOGRAD 1:04:44

:

20 – 29 Ž

 

1. ARALICA LUCIJA 1997 HAKDP MLADOST :46:42

2. ŠIMIČEVIĆ ANTONELA 1995 KDP DONAT :59:39

 

20 – 29 M

 

1. ČOPAC ROKO 1996 REKREATIVAC :47:42

2. SORIĆ MATIJA 1992 KDP DONAT ZADAR :58:43

3. PETKOVIĆ TOMISLAV 1993 PLK NABILDANI MOZAK 1:02:26

 

30 – 39 Ž

 

1. ŠIMIĆEV MUŠIĆ JOSIPA 1989 KDP DONAT 1:02:27

 

30 – 39 M

 

1. MATIĆ PETAR 1981 :44:32

2. VLATKOVIĆ NIKO 1984 KDP DONAT :49:53

3. PRIŽMIĆ SAŠA 1982 KDP DONAT :54:47

4. JANJATOVIĆ DALIBOR 1989 1:04:59

5. LOKAS TONĆI-ANTE 1981 DSR RASLINA 1:05:08

6. RALIĆ ŠIME 1985 1:05:43

7. ŽARKOVIĆ MARKO 1986 REKREATIVAC 1:14:35

 

40 – 49 Ž

 

1. SVEDROVIĆ TEA 1979 HAPK MLADOST 1:08:02

2. ŠKEVIN DALIBORKA 1974 TK SWIBIR 1:15:28

3. IVANOVIĆ DANIJELA 1976 PK DUPIN 1:17:08

 

40 – 49 M

 

1. MILJANIĆ MIRO 1977 HAKDP MLADOST :47:40

2. ADŽIĆ DRAŽEN 1971 KDP DONAT :49:11

3. ŠOŠTARIĆ IVAN 1974 DONAU WIEN :49:45

4. PEROŠ MATEO 1978 KDP ZADAR :51:57

5. VLATKOVIĆ FRANE 1978 KDP ZADAR :51:58

6. ARALICA JOSIP 1970 KDP DONAT ZADAR :52:00

7. BOLANČA TOMISLAV 1974 IND :55:12

8. KOCIJAN DEAN 1974 TK SWIBIR :59:46

9. ŠTARK KREŠIMIR 1974 PK POSEJDON :59:51

10. MIKULIĆ VEDRAN 1972 REKREATIVAC 1:00:42

11. NEKIĆ JOŠKO 1974 KDP DONAT 1:00:45

12. MANDIĆ STJEPAN 1979 PETRA & MARA 1:05:04

13. REBIĆ MARKO 1974 TK SWIBIR 1:09:19

14. RESNIK VLADIMIR 1972 REKREATIVAC 1:11:46

15. BAŠIĆ VEDRAN 1975 1:19:47

16. BOBAN HRVOJE 1976 1:33:21

17. ŠOŠA DEAN 1975 REKREATIVAC 1:36:12

 

50 – 59 Ž

 

1. KOLEGA ZRINKA 1969 KDP DONAT 1:14:32

 

50 – 59 M

 

1. VALLON PIERO 1969 KDP SPLIT :51:55

2. ŠKEVIN DARKO 1965 TK SWIBIR :51:56

3. TROSKOT SVEN 1963 KDP ZADAR :52:22

4. VITEZ DENIS 1965 KDP ZADAR :59:57

5. BUŠAC BORIS 1966 IND 1:02:59

6. TURNIŠKI ZDENKO 1966 INDIVIDUALAC 1:05:41

7. BRDAR MARIO 1966 REKREATIVAC 1:16:09

8. MIKINAC TIHOMIR 1962 REKREATIVAC 1:19:35

9. STIPIĆ BORO 1961 REKREATIVAC 1:28:51

10. GRUBOR NENAD 1964 REKREATIVAC 1:28:57

11. ĐURĐENIĆ DRAŽEN 1968 REKREATIVAC 1:44:03

 

60 - I STARIJI M

 

1. MERDŽO STJEPKO 1957 REKREATIVAC 1:01:27

2. HANŽEK ZDRAVKO 1956 POSEJDON 1:15:27

3. BOROVEC KRUNOSLAV 1955TK MARATHON 95 - VARAŽDIN 1:20:18

4. ŠARE MLADEN 1952 KDP DONAT 1:26:56

5. ČULINA IVICA 1950 PK JADERA 1:35:52

6. KOLANOVIĆ MLADEN 1951 FESTINA LENTE 1:53:02

                                                                                                   

10. memorijalna utrka

"DINO EŠKINJA"

- 1000 m –

 ukupni poredak

 

Ž

 

1. ČIGIR MELISSA 2001 HAPK MLADOST :11:15

2. MARTIĆ IVA 2003 HAPK MLADOST :11:26

3. RAIĆ MARIJA 2002 HAPK MLADOST :11:31

4. DEKANIĆ NERA 2003 HAPK MLADOST :11:49

5. SMUĐA NIKA 2006 MORNAR :11:53

6. STARČEVIĆ MAGDALENA 2005 HAPK MLADOST :12:06

7. ŠTARK ANJA 2007 PK NOVI ZAGREB :12:14

8. VRDOLJAK LAURA 2005 P.K.POŠK SPLIT :12:27

9. SARAGA TINA 2006 HAPK MLADOST :12:53

10. VRDOLJAK ANGELA 2007 P.K.POŠK SPLIT :13:07

11. MEDIĆ NINA MARIA 2005 VK BIOGRAD :13:15

12. ČERBA NIKA 2003 RK GERONIMO :13:23

13. IVANOVIĆ HELENA 2007 ZPK :13:34

14. KRPINA NINA 2008 PK MEDVEŠČAK :14:06

15. FABIJANAC ZORA 2009 ZPK :15:13

16. IVŠAC LEONARDA 2009 PK MEDVEŠČAK :15:18

17. DOZET ŠTARK ANA 1976 PK POSEJDON :15:36

18. MATJANEC NELA 2005 ŠASK SINKRO KLUB :15:40

19. MATOŠIĆ VILMA 2005 ŠASK SINKRO KLUB :15:42

20. AFFOLTER LETIZIA 2001 PK DUPIN :15:53

21. REBIĆ KRISTINA 1976 PK POSEJDON :16:11

22. ŠUMANOVAC TENA 2007 GRDELIN SPLIT :16:26

23. BOBANOVIĆ SANDRA 2004 PK DUPIN :16:52

24. MILJANIĆ HANA 1976 REKREATIVAC :17:01

25. KUTLE IVANA 1974 PK ZEC :17:41

26. MILAČIĆ ANDRIJANA 1988 REKREATIVAC :17:48

27. PETEK MIA 2008 PK DUPIN :18:00

28. CINDRIĆ BORISLAVA 1979 REKREATIVAC :18:34

29. BABARA ENA 2007 PK DUPIN :18:36

30. ŠKARA ANĐELA 2008 PK DUPIN :18:38

31. JANKOVIĆ KATJA 2007 PK DUPIN :18:45

32. MARIĆ IVANA 1988 PK ZEC :19:22

33. MOLAK ŽUPAN ŽELJKA 1974 REKREATIVAC :19:23

34. VRKIĆ ANI 2010 PK DUPIN :19:40

35. JADREŠIĆ NORA 2008 PK DUPIN :19:47

36. VRBANEC DANIJELA 1977 PK VARAŽDIN :19:50

37. SARAGA TONKA 2008 HAPK MLADOST :19:51

38. BRČIĆ ISKRA 2006 PK DUPIN :20:48

39. ZRNO PAULA 2007 PK DUPIN :20:49

40. MIKOJEVIĆ LAURA 2008 :21:02

41. REBIĆ MARIJA 2011 HAPK MLADOST :21:03

42. LOVROVIĆ LEONARDA 1973 KV :21:10

43. ZRNO PETRA 2005 PK DUPIN :21:42

44. GRGIĆ JELIČIĆ TEODOR 1967 PK DUPIN :23:06

45. BARANI VALENTINA 1985 PK DUPIN :23:30

46. PERIŠIĆ MONIKA 2010 PK DUPIN :25:13

47. ĐINĐIĆ KORINA 2009 PK DUPIN :99:99

48. ŽUPAN LEONA 2010 REKREATIVAC :99:99 odustajanje

49. PRIBILOVIĆ ANAMARIJA 2008 PK DUPIN :99:99 odustajanje

50. CARVRIĆ KATJA 2010 PK DUPIN :99:99 odustajanje

 

M

 

1. VUKIČEVIĆ ROBERT 2002 PK ŠIBENIK :10:21

2. PERČINIĆ KARLO 2004 HAPK MLADOST :10:25

3. GRGIĆ DUJE 2001 PK JADERA :10:43

4. BRKLJAČIĆ GRGA 2006 HAPK MLADOST :10:50

5. KRPINA ROKO 2006 PK MEDVEŠČAK :11:25

6. JOSIPOVIĆ BRUNO 2005 PK DUBRAVA :11:29

7. MIODRAG FRAN 2006 PK DUBRAVA :11:57

8. ĐURIĆ JAKOV 2003 PK DUBRAVA :12:15

9. GRGIĆ ROKO 2006 PK JADERA :12:28

10. KOVAČEVIĆ JOSIP 2005 PK OSIJEK ŽITO :12:37

11. KALINIĆ KARLO 1992 PK DUPIN :13:13

12. MEDIĆ ALAN 1978 REKREATIVAC :13:32

13. REBIĆ LUKA 2008 HAPK MLADOST :13:35

14. IVANOVIĆ KARLO 2009 ZPK :13:38

15. BIOČIĆ BERISLAV 1978 PK MRAČAJ :13:42

16. KRNJAK NIKOLA 2003 GERONIMO :13:57

17. MILJANIĆ VANJA 2009 HAPK MLADOST :14:08

18. TURNIŠKI ZDENKO 1966 INDIVIDUALAC :14:10

19. OLIVARI ROKO 2009 PK MEDVEŠČAK :14:23

20. BUŠAC BORNA 2005 TK ZRINSKI :14:47

21. PETEK NINOSLAV 1970 PK VARAŽDIN :15:07

22. ČIGIR ŽELJKO 1976 HAPK MLADOS :15:32

23. PETEK NINO 2008 PK DUPIN :15:52

24. PERIŠIĆ LEON 2007 PK DUPIN :16:08

25. SARAGA NINOSLAV 1969 LJPK TISNO :16:15

26. MARTINOVIĆ LUKA 2004 PK DUPIN :16:38

27. PETEK KARLO 2010 PK DUPIN :16:54

28. JELIČIĆ KARLO 1993 PK DUPIN :16:57

29. MRVICA BERTO 2008 VK BIOGRAD :16:58

30. PAVLIŠA LEON 2004 REKREATIVAC :17:08

31. ČUTURA TOMA 2011 MORNAR :18:02

32. BARANI ROKO 2009 PK DUPIN :18:07

33. IVANOVIĆ ROKO 2008 PK DUPIN :18:12

34. IVANOVIĆ LOVRE 2010 PK DUPIN :18:40

35. VRDOLJAK PETAR 2005 REKREATIVAC :18:55

36. LOVROVIĆ MARKO 2007 PK ZADAR :19:02

37. PAVLIŠA GORAN 1972 REKREATIVAC :19:04

38. MOROŽIN ROKO 2009 PK DUPIN :19:21

39. VANIŠ MARKO 2008 REKREATIVAC :21:30

40. OLIVARI DINKO 1971 REKREATIVAC :22:35

41. ŽUPANOVIĆ TOMA 2009 :27:08

42. ŽUPAN ROBERT 1973 REKREATIVAC :99:99 odustajanje

43. BOROŠA MISLAV 2005 MEDVEŠČAK :99:99

 

 

10. memorijalna utrka

"DINO EŠKINJA"

- 1000 m -

Rezultat po kategoriji

 

08 - I MLAĐI Ž

 

1. REBIĆ MARIJA 2011 HAPK MLADOST 21:03

 

08 - I MLAĐI M

 

1. ČUTURA TOMA 2011 MORNAR 18:02

 

09 – 10 Ž

 

1. FABIJANAC ZORA 2009 ZPK 15:13

2. IVŠAC LEONARDA 2009 PK MEDVEŠČAK 15:18

3. VRKIĆ ANI 2010 PK DUPIN 19:40

4. PERIŠIĆ MONIKA 2010 PK DUPIN 25:13

5. ĐINĐIĆ KORINA 2009 PK DUPIN 99:99

6. ŽUPAN LEONA 2010 REKREATIVAC 99:99 odustajanje

7. CARVRIĆ KATJA 2010 PK DUPIN 99:99 odustajanje

 

09 – 10 M

 

1. IVANOVIĆ KARLO 2009 ZPK 13:38

2. MILJANIĆ VANJA 2009 HAPK MLADOST 14:08

3. OLIVARI ROKO 2009 PK MEDVEŠČAK 14:23

4. PETEK KARLO 2010 PK DUPIN 16:54

5. BARANI ROKO 2009 PK DUPIN 18:07

6. IVANOVIĆ LOVRE 2010 PK DUPIN 18:40

7. MOROŽIN ROKO 2009 PK DUPIN 19:21

8. ŽUPANOVIĆ TOMA 2009 27:08

 

11 – 12 Ž

 

1. ŠTARK ANJA 2007 PK NOVI ZAGREB 12:14

2. VRDOLJAK ANGELA 2007 P.K.POŠK SPLIT 13:07

3. IVANOVIĆ HELENA 2007 ZPK 13:34

4. KRPINA NINA 2008 PK MEDVEŠČAK 14:06

5. ŠUMANOVAC TENA 2007 GRDELIN SPLIT 16:26

6. PETEK MIA 2008 PK DUPIN 18:00

7. BABARA ENA 2007 PK DUPIN 18:36

8. ŠKARA ANĐELA 2008 PK DUPIN 18:38

9. JANKOVIĆ KATJA 2007 PK DUPIN 18:45

10. JADREŠIĆ NORA 2008 PK DUPIN 19:47

11. SARAGA TONKA 2008 HAPK MLADOST 19:51

12. ZRNO PAULA 2007 PK DUPIN 20:49

13. MIKOJEVIĆ LAURA 2008 21:02

14. PRIBILOVIĆ ANAMARIJA 2008 PK DUPIN 99:99 odustajanje

 

 11 – 12 M

 

1. REBIĆ LUKA 2008 HAPK MLADOST 13:35

2. PETEK NINO 2008 PK DUPIN 15:52

3. PERIŠIĆ LEON 2007 PK DUPIN 16:08

4. MRVICA BERTO 2008 VK BIOGRAD 16:58

5. IVANOVIĆ ROKO 2008 PK DUPIN 18:12

6. LOVROVIĆ MARKO 2007 PK ZADAR 19:02

7. VANIŠ MARKO 2008 REKREATIVAC 21:30

 

13 – 14 Ž

 

1. SMUĐA NIKA 2006 MORNAR 11:53

2. STARČEVIĆ MAGDALENA 2005 HAPK MLADOST 12:06

3. VRDOLJAK LAURA 2005 P.K.POŠK SPLIT 12:27

4. SARAGA TINA 2006 HAPK MLADOST 12:53

5. MEDIĆ NINA MARIA 2005 VK BIOGRAD 13:15

6. MATJANEC NELA 2005 ŠASK SINKRO KLUB 15:40

7. MATOŠIĆ VILMA 2005 ŠASK SINKRO KLUB 15:42

8. BRČIĆ ISKRA 2006 PK DUPIN 20:48

9. ZRNO PETRA 2005 PK DUPIN 21:42

 

13 – 14 M

 

1. BRKLJAČIĆ GRGA 2006 HAPK MLADOST 10:50

2. KRPINA ROKO 2006 PK MEDVEŠČAK 11:25

3. JOSIPOVIĆ BRUNO 2005 PK DUBRAVA 11:29

4. MIODRAG FRAN 2006 PK DUBRAVA 11:57

5. GRGIĆ ROKO 2006 PK JADERA 12:28

6. KOVAČEVIĆ JOSIP 2005 PK OSIJEK ŽITO 12:37

7. BUŠAC BORNA 2005 TK ZRINSKI 14:47

8. VRDOLJAK PETAR 2005 REKREATIVAC 18:55

9. BOROŠA MISLAV 2005 MEDVEŠČAK 99:99

 

15 – 16 Ž

 

1. MARTIĆ IVA 2003 HAPK MLADOST 11:26

2. DEKANIĆ NERA 2003 HAPK MLADOST 11:49

3. ČERBA NIKA 2003 RK GERONIMO 13:23

4. BOBANOVIĆ SANDRA 2004 PK DUPIN 16:52

 

15 – 16 M

 

1. PERČINIĆ KARLO 2004 HAPK MLADOST 10:25

2. ĐURIĆ JAKOV 2003 PK DUBRAVA 12:15

3. KRNJAK NIKOLA 2003 GERONIMO 13:57

4. MARTINOVIĆ LUKA 2004 PK DUPIN 16:38

5. PAVLIŠA LEON 2004 REKREATIVAC 17:08

 

17 – 19 Ž

 

1. ČIGIR MELISSA 2001 HAPK MLADOST 11:15

2. RAIĆ MARIJA 2002 HAPK MLADOST 11:31

3. AFFOLTER LETIZIA 2001 PK DUPIN 15:53

 

17 – 19 M

 

1. VUKIČEVIĆ ROBERT 2002 PK ŠIBENIK 10:21

2. GRGIĆ DUJE 2001 PK JADERA 10:43

 

20 – 29 M

 

1. KALINIĆ KARLO 1992 PK DUPIN 13:13

2. JELIČIĆ KARLO 1993 PK DUPIN 16:57

 

30 – 39 Ž

 

1. MILAČIĆ ANDRIJANA 1988 REKREATIVAC 17:48

2. MARIĆ IVANA 1988 PK ZEC 19:22

3. BARANI VALENTINA 1985 PK DUPIN 23:30

 

40 - I STARIJI Ž

 

1. DOZET ŠTARK ANA 1976 PK POSEJDON 15:36

2. REBIĆ KRISTINA 1976 PK POSEJDON 16:11

3. MILJANIĆ HANA 1976 REKREATIVAC 17:01

4. KUTLE IVANA 1974 PK ZEC 17:41

5. CINDRIĆ BORISLAVA 1979 REKREATIVAC 18:34

6. MOLAK ŽUPAN ŽELJKA 1974 REKREATIVAC 19:23

7. VRBANEC DANIJELA 1977 PK VARAŽDIN 19:50

8. LOVROVIĆ LEONARDA 1973 KV 21:10

9. GRGIĆ JELIČIĆ TEODORA 1967 PK DUPIN 23:06

 

40 - I STARIJI M

 

1. MEDIĆ ALAN 1978 REKREATIVAC 13:32

2. BIOČIĆ BERISLAV 1978 PK MRAČAJ 13:42

3. TURNIŠKI ZDENKO 1966 INDIVIDUALAC 14:10

4. PETEK NINOSLAV 1970 PK VARAŽDIN 15:07

5. ČIGIR ŽELJKO 1976 HAPK MLADOS 15:32

6. SARAGA NINOSLAV 1969 LJPK TISNO 16:15

7. PAVLIŠA GORAN 1972 REKREATIVAC 19:04

8. OLIVARI DINKO 1971 REKREATIVAC 22:35

9. ŽUPAN ROBERT 1973 REKREATIVAC 99:99 odustajanje

 

 

 

 

Ovogodišnji tradicionalni 15.plivački maraton 'BIOGRAD 2018' i 9.memorijalna utrka 'Dino Eškinja' usješno su održani 12.kolovoza.

Opširnije...

Obaviještavamo sve članove da je zbog Dana neovisnosti u nedjelju 08.listopada otkazan trening na svim bazenima u Zagrebu.

Oprema

HPS Grand prix

HSDP

Sponzori i donatori

TZBnm.jpgbnm.jpgilirija.jpgmirt.jpgzabac.jpgzdzup.jpg

ZAGREB

Provodimo programe obuke neplivača i škole plivanja na bazenima u Zagrebu (Utrina, Mladost i Svetice)..

Više

BIOGRAD/ZADAR

U ljetnoj sezoni na otvorenom bazenu programi škole plivanja, a u zimskom dijelu treniramo da nezaboravimo ono što smo naučili.

Više

MARATON

Plivački maraton - jedinstveno iskustvo u najljepšem akvatoriju Jadrana..

Više

SKI / LJETNI KAMP

Zimske radosti uz igru i učenje skijanja ili možda ljetni sportski kamp uz mnoštvo aktivnosti..

Više

PK Dupin

V.Nazora 19,
23210 Biograd n/M, HR
T: +385 23 383 282
M: +385 98 558 238
    +385 91 510 1881
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Sponzori i donatori

Korisni linkovi

Newsletter

Scroll to top